Tingimused

 

TELLIMINE

 

Kauba eest tasumiseks saadame Sinu e-mailile tellimuse kinnituse ja ning palume selle tasuda 5 päeva jooksul.

Arve saadetakse teile koos tellitud kaubaga!

Maksmisel palume selgitusse kirjutada kindlasti tellimuse ID numbri, et teaksime millise tellimuse eest on tasutud. Juhul kui arvet tasub keegi kolmas isik, palume maksekorralduse selgituseks märkida lisaks tellimuse numbrile ka kauba tellija nimi.

Kui arve tellitud kauba eest ei ole jõudnud Sinuni ööpäeva jooksul, palume kontrollida oma e-maili rämpsposti kausta, ning kui ka sinna pole arve kinnitus sattunud, siis palume võtta ühendust meiega aadressil info@hotnails.ee

Uut tellimust ei võeta vastu enne, kui eelmine arve on tasutud!

 

 

TELLIMUSEST LOOBUMINE

Kui soovid mingil põhjusel oma tellimusest loobuda, saada vastavasisuline e-kiri meie e-maili aadressile info@hotnails.ee

Kui Sa ei ole tasunud saadetud arvet tellitud kauba eest 5 päeva jooksul, tühistame tellimuse.

 

MUUD TINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Balticbeats OÜ (edaspidi Müüja), reg. nr. 11355404, internetileheküljelt www.hotnails.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt. Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on tutvunud Müüja tellimistingimuste ning ostu-müügilepinguga.

 

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole  pärast tellimuse esitamist vastavalt juhistele Kauba eest tasunud või kui Müüja vastava Kauba varud on ammendunud.

Kuni Kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

 

Küsimuste korral palume enne tellimist kindlasti üle küsida kõik teid huvitava kauba kohta. Üritame kõiki esemeid kirjeldada võimalikult täpselt! 

 

KAUBA POSTITAMINE 

1. Ise järgi Kokkuleppel -Tellitud kaubale on võimalik ise järgi tulla Tallinnas, Pirita-Kosele, kuid seda vaid eelneval kokkuleppel, kohapeal kauba valimist ei toimu! 

2. Eesti Posti pakiteenus - Kaup saadetakse välja turvaümbrikus. Paki saab kätte lähimast postkontorist (Trantspordi aeg ca 3 tööpäeva). Tellimus summas kuni 24.99€ - hind 3.69€, alates 25-34.99€ - 2.50€ ja üle 35 - 2€. Alates 50€ on trantsport TASUTA!

3. Smartpost - Paki saab kätte pakiautomaadist (pakk on automaadis peale postitamist  järgmisel päeval). Automaatide asukohta saab näha www.smartpost.ee. 2,99€ Alates 50€ tellimusest on trantsport TASUTA

4.Saatmine Soome - 12

 

 

Kaup postitatakse 1 - 3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist !

Alla 10€ tellimuste postitamise aeg 1-5 tööpäeva

 

KAUBA  TAGASTAMINE

Kõiki kaupu on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kõik kaubad peavad olema originaalpakendis, avamata, kasutamata ja terved! Kui pakendit või toodet on rikutud on meil õigus keelduda kauba tagasivõtmisest. Kauba  tagastamisega seotud postikulud jäävad ostja kanda. Tagastamisele kuuluva summa kanname üle hiljemalt 30 päeva jooksul teie pangaarvele, alates  vastavasisulise avalduse jõudmisest Balticbeats OÜ' le.

  

Kui kaup Teid mingil põhjusel ei rahulda siis võtke palun meiega ühendust. Kindlasti koos suudame leida Teie jaoks sobiva lahenduse!

 
HotNails.ee © 2024