KKK

Tellisin teilt, kuid pole siiani saanud tellimuse kinnitust?

Kui olete teinud tellimuse, siis tellimuse kinnitus peaks teieni jõudma koheselt, kui te pole seda aga mõne tunni jooksul saanud, siis tasuks esialgu vaadata üle oma e-maili rämpsposti kaust. Mingil põhjusel lähevad osadel tellijatel arve kinnitused just sinna kausta. Kui aga ka sealt ei leia te meie arvekinnitust siis palun võtke meiega ühendust info@hotnails.ee

 

Kuidas kasutada sooduskupongi?

Kui ostukorv on koostatud, ning hakkate vormistama tellimust, siis peaks oma kontaktide jms sisestamise lehele ilmuma ka lahter : "Kasuta kupongi" Sinna sisestate sooduskoodi ning vajutate "Kasuta kupongi". Seejärel peaks ilmuma ülesse kiri, kas kood on aksepteeritud või on limiit juba täis.  Soodustust näete ka ennem tellimuse kinnitamist arve all.

 

Kui kaua võtab aega paki saabumine?

Smartpostiga saadetud pakid jõuavad automaati postitamisest järgmisel päeval. Eesti Posti pakiteenusena väljastatud pakk jõuab teie lähimasse postkontorisse umbes 3 tööpäeva jooksul, sõltuvalt Eesti Posti enda toimetamiskiirusest.

 

Miks ei ole võimalik saada pakki Post24 automaati?

Kuna Post24 kapid asuvad välitingimustes, siis ei ole meil võimalik kahjuks saata kaupa sellega, kuna geele, vedelikke jms ei saa hoida õues miinuskraadide käes talvisel perioodil ega ka suvel väga kuumas metallist postkastis.

HotNails.ee © 2024